Klupska galerija (deplijan)-2016.

DEPLIJAN-8 NAJUSPJEŠNIJIH IZLAGAČA U 2016. GODINI

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja izložbu 8 najuspješnijih izlagača u 2016.godini

DEPLIJAN-BRANKO MILEŠEVIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Branka Milešević.

DEPLIJAN-ZORAN ĐURKIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Zorana Đurkić.

DEPLIJAN-DARIA ŠARČEVIĆ SMAJIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Darie Šarčević Smajić.

DEPLIJAN-MARINA FILIPOVIĆ MARINSHE

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Marine Filipović Marinshe.

DEPLIJAN-FOTO KINO KLUB ĐAKOVO

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja izložbu Foto kino klub Đakovo.

DEPLIJAN-SILVANA FALLER

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Silvane Faller.

KLUPSKA GALERIJA (DEPLIJAN)

DEPLIJAN-ŽELJKA MARTINOVIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Željke Martinović.

DEPLIJAN-IVANA ZEC

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Ivane Zec.

DEPLIJAN-SANJA KIRCH-LETO

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Sanje Kirch-Leto.

DEPLIJAN-MILANA VUKOMANOVIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Milane Vukomanović.