Klupska galerija (deplijan) -2018

KLUPSKA GALERIJA (DEPLIJAN)

2018. godina

DEPLIJAN-8 NAJUSPJEŠNIJIH IZLAGAČA U 2018. GODINI

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja izložbu 8 najuspješnijih izlagača u 2018.godini

DEPLIJAN-MILANA VUKOMANOVIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Milane Vukomanović.

DEPLIJAN-ILIJA STANUŠIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Ilije Stanušić.

DEPLIJAN-NIKA BALKIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Nike Balkić.

DEPLIJAN-ANKICA URSIĆ MOLNAR

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Ankice Ursić Molnar.

DEPLIJAN-EMA BABIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Eme Babić.

DEPLIJAN-SNJEŽANA POŽAR

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Snježane Požar.

DEPLIJAN-RUŽICA PETRIČEVIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Ružice Petričević.

DEPLIJAN-VEDRAN RISTIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Vedrana Ristić.

DEPLIJAN-8 NAJUSPJEŠNIJIH IZLAGAČA U 2017. GODINI

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja izložbu 8 najuspješnijih izlagača u 2017.godini

KLUPSKA GALERIJA (DEPLIJAN)

DEPLIJAN-ZLATKO VENUS

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Zlatka Venus.

DEPLIJAN-DRAGAN VELIKINAC

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Dragana Velikinac.

DEPLIJAN-ISABELLA PETRIJEVČANIN

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Isabelle Petrijevčanin.

DEPLIJAN-SINIŠA ŠALAMUN

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Siniše Šalamun.

DEPLIJAN-MARIJA POPLAŠA

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Marije Poplaše.

DEPLIJAN-ZORAN MAKAROVIĆ

Klupska fotogalerija fotokluba Osijek predstavlja samostalnu izložbu Zorana Makarović.